, Imieniny:
Jesteś na: Kultura Centrum Kultury Aktualności z CK INICJATYWY LOKALNE
Gmina
Gmina
Turystyka
Turystyka
Inwestycje
Inwestycje
Aktualności z GOK-u
INICJATYWY LOKALNE

INICJATYWY LOKALNE

17-07-2019

OGŁOSZENIE KONKURSU NA INICJATYWY LOKALNE 
MIESZKAŃCÓW GMINY KAMIONKA W RAMACH PROJEKTU „Kalendarz Wydarzeń Edukacyjno Kulturalnych”

realizowanego w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich, edycja 2019, przez Fundację Animacji Lokalnej Fraktal, w partnerstwie z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Kamionce.

Fundacja Animacji Lokalnej Fraktal, w partnerstwie z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Kamionce ma zaszczyt zaprosić mieszkańców naszej gminy do udziału w konkursie "Inicjatywy własne mieszkańców".

W ramach konkursu dofinansowane zostaną przedsięwzięcia wpisujące się w Kalendarz Wydarzeń Edukacyjno Kulturalnych, na terenie Gminy Kamionka. Spośród wszystkich ofert zostaną wybrane 3 do dalszej realizacji. Kryterium oceny będzie się opierało o poprawność złożonej oferty względem wytycznych konkursowych, ocenę pomysłu oraz to, na ile pomysł angażował będzie społeczność lokalną w jego współrealizację.

Dla chętnych zostanie zorganizowane doradztwo indywidualne w zakresie przedstawienia własnego pomysłu na realizację przedsięwzięcia. Nad całością realizacji zadania nadzór będzie sprawował Gminny Ośrodek Kultury w Kamionce (organizacja konkursu, rozstrzygnięcia konkursu i realizacja pomysłów). Nadzór merytoryczny nad całością przedsięwzięcia będzie sprawowała Fundacja Animacji Lokalnej Fraktal.

Dokumenty do pobrania:

Regulamin, plik: Rozszerzenie: doc, Rozmiar: [627.50 KB]

Formularz, plik: Rozszerzenie: doc, Rozmiar: [621.50 KB]

Powrót do działu tematycznego Powrót