, Imieniny:
Jesteś na: Aktualności Mikołajki w Gminie Kamionka'2019 -...
Gmina
Gmina
Turystyka
Turystyka
Inwestycje
Inwestycje
Aktualności
Mikołajki w Gminie Kamionka'2019 - relacja.

Mikołajki w Gminie Kamionka'2019 - relacja.

17-12-2019

W niedzielę 15 grudnia 2019 roku, na hali sportowej Zespołu Szkół w Kamionce, odbyły się kolejne "Mikołajki Gminne" w Gminie Kamionka.
Inicjatorem "Mikołajek" była Gminna Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia, Ochrony Środowiska i Spraw Socjalnych pod kierownictwem Przewodniczącej Komisji Pani Gabrieli Zbity, wspieranej przez pozostałych Członków Komisji: Panią Ewę Powałkę, Pana Marka Bielaka oraz Pana Jerzego Zbiciaka. Ogromnego wsparcia udzielili także: Przewodnicząca Rady Gminy Kamionka Pani Ewa Grymuza, Pracownicy Zespołu Szkół w Kamionce, Pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury i Gminnej Biblioteki Publicznej w Kamionce, jak również przedstawiciele Ochotniczej Straży Pożarnej. Należy także wspomnieć o ogromnym zaangażowaniu, w organizację tego wydarzenia, Rady Rodziców Zespołu Szkół w Kamionce, na czele z Panią Katarzyną Świerszcz-Dobosz.
Podczas „Mikołajek” czekała na wszystkich moc atrakcji m.in.: występy wokalne, świąteczny kiermasz rękodzieła, zabawy z nagrodami, fotobudka, dmuchaniec, pokaz udzielania pierwszej pomocy oraz słodka kawiarenka, gdzie serwowana były: kawa, herbata, różne słodkości oraz wata cukrowa. Odbyła się także akcja MISIE RATOWNISIE, podczas której zbierano maskotki dla dzieci poszkodowanych w wypadkach drogowych.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w organizację "Mikołajek" w Gminie Kamionka. Dzięki działaniom różnych środowisk wydarzenie to, z roku na rok, zyskuje coraz wyższą rangę. Liczymy na dalszą, tak owocną współpracę.
 
fot. Ewa Jezior
Powrót do działu tematycznego Powrót