, Imieniny:
Jesteś na: Aktualności Kolejne place zabaw na terenie gminy...
Gmina
Gmina
Turystyka
Turystyka
Inwestycje
Inwestycje
Aktualności
Kolejne place zabaw na terenie gminy Kamionka

Kolejne place zabaw na terenie gminy Kamionka

07-11-2019

W miesiącu wsześniu 2019 roku dokonano odbioru robót, polegających na wykonaniu placów rekreacyjnych  w miejscowościach: Kamionka (przy skrzyżowaniu ulic: Michowskiej, Drągowskiej i 3-go maja) i Starościn (w pobliżu budynku starej szkoły).

Zadanie wykonano dzięki aktywności lokalnego Stowarzyszenia Mieszkańców i Przyjaciół Gminy Kamionka "Innym i Sobie", którego Członkinie w osobach: Prezesa - Pani Anny Sysiak oraz Skarbnika - Pani Beaty Grzyb, aktywnie uczestniczyły w procesie aplikacyjnym i finalizacji obydwu wniosków o dofinansowanie, które umożliwiły realizację zadań.

Fakt, że Wnioskodawcą była organizacja pozarządowa sprawił, że uzyskano dofinansowanie w pełnej wysokości, tj. blisko 140 tyś. zł.

Wsparcia merytorycznego w formie opracowania wniosków o dofinansowanie oraz uzyskania niezbędnych załączników, udzielali pracownicy referatu ds. inwestycji  tutejszego Urzędu w osobach: Pani Barbary Kanar i Pana Kamila Prażmowskiego.

Wójt gminy Kamionka - Pan Karol Ługowski serdecznie dziękuje w tym miejscu Członkom zarządu stowarzyszenia za sprawną i owocną współpracę, której efekty, jak już można zauważyć, wywołują bezcenną radość wśród najmłodszych naszych Mieszkańców.

 

 

 
Powrót do działu tematycznego Powrót