, Imieniny:
Jesteś na: Aktualności SPOTKANIE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW
Gmina
Gmina
Turystyka
Turystyka
Inwestycje
Inwestycje
Aktualności
SPOTKANIE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

SPOTKANIE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

20-01-2016

SPOTKANIE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW DZIAŁAJĄCYCH LUB PLANUJĄCYCH DZIAŁALNOŚĆ W SEKTORZE SPOŻYWCZYM

Uprzejmie zapraszam na spotkanie organizowane z inicjatywy Lokalnej Grupy Działania „Zielony Pierścień”  i Lokalnej Grupy Działania „Doliną Wieprza i Leśnym Szlakiem” w dniu 25 stycznia 2016 r. (poniedziałek) o godz. 12.00 w Gminnym Domu Kultury w Markuszowie przy ul. M. Sobieskiego 1. 

Spotkanie będzie poświęcone przedstawieniu propozycji projektu i jednocześnie jest zaproszeniem do wspólnych działań w zakresie utworzenia sieci współpracy przedsiębiorców z województwa lubelskiego działających lub planujących działać w sektorze spożywczym, w tym m.in. w: przetwórstwie owocowo-warzywnym, mięsnym, rybnym i branży piekarniczej. Specyfiką przetwórstwa będą produkty lokalne                  i tradycyjne bazujące na naturalnych metodach wytwarzania.

Planowany program spotkania:

- przedstawienie koncepcji przedsięwzięcia

- przedstawienie przykładu działającej sieci lokalnych producentów i przetwórców sprzedających produkty lokalne i regionalne pod wspólną marką w Niemczech

- możliwości wsparcia finansowego dla partnerów (przedsiębiorców), którzy włączą się w działania przewidziane w projekcie

- dyskusja

Ze względów organizacyjnych uprzejmie proszę o potwierdzenie udziału w spotkaniu  w Biurze LGD w terminie do 22 stycznia br.

Powrót do działu tematycznego Powrót