, Imieniny:
Jesteś na: Aktualności GŁOSUJMY NA NASZĄ LOKALIZACJĘ PLACU...
Gmina
Gmina
Turystyka
Turystyka
Inwestycje
Inwestycje
Aktualności
GŁOSUJMY NA NASZĄ LOKALIZACJĘ PLACU ZABAW

GŁOSUJMY NA NASZĄ LOKALIZACJĘ PLACU ZABAW

25-03-2015

Głosowanie trwać będzie od 1 kwietnia 2015r. do 30 kwietnia 2015r.

Kamionka, dn. 25.03.2015r.

 

PROSIMY O PAŃSTWA GŁOSY NA NASZĄ LOKALIZACJĘ PLACU ZABAW !!!!!!

 

Urząd Gminy w Kamionce informuje, iż Gmina Kamionka zgłosiła swój udział w konkursie pn. „Podwórko NIVEA” którego organizatorem jest GPD Agency Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą przy ul. Okrężnej 36, 02-916 Warszawa.

Celem konkursu jest wyłonienie 40 zwycięskich lokalizacji spośród zgłoszonych lokalizacji
z terenu całego kraju, a które zostaną wybrane w ramach głosowania internautów odbywającego się na zasadach określonych regulaminem głosowania w Konkursie „Podwórko NIVEA”.

Gmina zgłosiła swoją lokalizację dla placu zabaw na boisku sportowym w Kamionce przy
ul. Grobelnej.

W ramach nagrody w konkursie wybudowane zostaną przez NIVEA Polska Sp. z o.o. place zabaw według projektu przygotowanego przez NIVEA Polska Sp. z o.o. zwane Podwórkiem NIVEA.

Zgodnie z regulaminem konkursu (dostępnym na stronie www.nivea.pl/podworko ) od 1 kwietnia 2015r. do 30 kwietnia 2015r. do godziny 23:59:59  odbędzie się pierwsza tura głosowania internautów za pośrednictwem strony www.nivea.pl/podworko (zakładka NIVEA dla rodziny – Zasady – Głosowanie ).  

Codzienne każdy mieszkaniec będzie miał możliwość oddania jednego głosu, a im więcej głosów, tym większa szansa na wygraną i wspólną zabawę!

Wyniki I etapu konkursu zostaną opublikowane przez Organizatora na stronie www.nivea.pl/podworko  w dniu 01.05.2015r. Swój głos będzie można oddać w każdy dzień tygodnia przez 24 godziny na dobę.

W związku z tym liczymy na Państwa głosy od których zależy powodzenie Gminy w konkursie !!!!!!

 

Wójt Gminy
Karol Ługowski
Powrót do działu tematycznego Powrót