, Imieniny:
Jesteś na: Aktualności Ogólnopolski Konkurs
Gmina
Gmina
Turystyka
Turystyka
Inwestycje
Inwestycje
Aktualności
Ogólnopolski Konkurs

Ogólnopolski Konkurs

19-08-2013

Ogólnopolski Konkurs na najlepsze obchody 150 Rocznicy Powstania Styczniowego.

Szanowni Państwo,

 

Kancelaria Prezydenta RP z ogromnym zadowoleniem odnotowała skalę i rozmach organizowanych obchodów 150. rocznicy Powstania Styczniowego. Okazuje się, że pamięć o Powstaniu Styczniowym jest wciąż bardzo żywa.


Z myślą o uhonorowaniu tego ogromnego zaangażowania i wysiłku, w Kancelarii Prezydenta RP zrodził się pomysł nagrodzenia najciekawiej zorganizowanych obchodów 150. rocznicy Powstania Styczniowego.


Do konkursu mogą przystąpić władze samorządowe, podległe im instytucje, w tym szkoły, stowarzyszenia, grupy rekonstrukcyjne, ale też prywatne osoby - słowem wszyscy, którzy biorą czynny udział w uczczeniu pamięci o powstaniu.
 

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi w dniu 11 listopada 2013 roku w Pałacu Prezydenckim, a wszyscy uczestnicy zostaną zaproszeni do wzięcia udziału w marszu „Razem dla Niepodległej”, który w tym roku w sposób szczególny będzie upamiętniał bohaterów Powstania Styczniowego.
 

Aby wziąć udział w Konkursie należy przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy (w załączniku) oraz raport z obchodów i dostępną dokumentację na adres email Sekretariatu Konkursu (powstanie.styczniowe@prezydent.pl) lub adres pocztowy Sekretariatu Konkursu.

 

 

Szczegóły zawarte są w Regulaminie Konkursu (w załączniku i na stronie www.prezydent.pl/rocznica-powstania-styczniowego/konkurs/).

 

Serdecznie zapraszam do udziału w konkursie!

 

Z wyrazami szacunku,
 
 
Tomasz Nałęcz
 
Doradca Prezydenta RP

 

Do pobrania

regulamin konkursu

formularz zgłoszeniowy

 

Powrót do działu tematycznego Powrót