, Imieniny:
Jesteś na: Aktualności Rowerowa Majówka
Gmina
Gmina
Turystyka
Turystyka
Inwestycje
Inwestycje
Aktualności
Rowerowa Majówka

Rowerowa Majówka

29-05-2012

W dniu 26 maj 2012r odbyła się „Rowerowa Majówka po Ziemi Lubartowskiej”. Impreza sportowo - rekreacyjna, której współorganizatorami były Starostwo Powiatowe, Burmistrz Miasta w Lubartowie, MKTR „Relaks” oraz Urzędy Gmin : Firlej, Kamionka i Lubartów.

Zespoły rowerzystów zmierzały do punktu centralnego, którym był plac przy Gimnazjum nr 2 w Lubartowie. Drużyna z Kamionki miała do  pokonania 28 km.

Rajd zaczął się wspólnym startem spod budynku GOK w Kamionce, następnie dla urozmaicenia trasy polnymi drogami dotarliśmy do Biadaczki, potem Dąbrówka, Kozłówka, Nowodwór i Lubartów. Po dwóch godzinach byliśmy na miejsce. Organizatorzy przygotowali dla uczestników poczęstunek oraz różne konkurencje sportowo-sprawnościowe.
 
Drużyna z Kamionki zajęła III miejsce w piłce siatkowej, natomiast poszczególni członkowie drużyny zdobyli cenne nagrody w konkursach sprawnościowych. Drużyna z Kamionki wystąpiła w następującym składzie: Radek Szymański, Szymon Bielak, Mateusz Sternik, Tadeusz Cieszko, Stefan Kostyła, Wojtek Grzechnik, Konrad Mazur i Krzysztof Sienkiewicz. Podsumowując: była to udana i potrzebna impreza co doceniło
niebo obdarzając nas piękną pogodą.
Powrót do działu tematycznego Powrót