, Imieniny:
Jesteś na: Aktualności Pozytywna ocena wymogów formalnych...
Gmina
Gmina
Turystyka
Turystyka
Inwestycje
Inwestycje
Aktualności
Pozytywna ocena wymogów formalnych obu wniosków termomodernizacyjnych

Pozytywna ocena wymogów formalnych obu wniosków termomodernizacyjnych

18-04-2019

Oba wnioski złożone przez gminę Kamionka, w odpowiedzi na konkurs ogłoszony przez Urząd Marszałkowski z działania w zakresie poprawy efektywności energetycznej sektora publicznego, pozytywnie przechodzą etap weryfikacji wymogów formalnych.

Jest to działanie, w ramach którego gmina Kamionka pozyskała już dofinansowanie w poprzednim konkursie na termomodernizację obu naszych szkół. Roboty budowlane na obiekcie w  Samoklęskach zostały już zakończone, natomiast  w  Kamionce są w toku.

W przypadku końcowego powodzenia w tegorocznym konkursie i uzyskaniu dofinansowana, gmina Kamionka otrzyma wsparcie z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w łącznej kwocie blisko 750 000,00zł.

Termomodernizacja budynku użyteczności publicznej w Kamionce dotyczy obiektu, w którym znajduje się dzisiaj strażnica OSP KSRG Kamionka i Gminny Ośrodek Kultury w Kamionce.

Termomodernizacja budynku użyteczności publicznej w Samoklęskach dotyczy zaś obiektu, w którym znajduje się obecnie strażnica OSP Samoklęskach i Wiejski Dom Kultury w Samoklęskach.

 

Powrót do działu tematycznego Powrót