, Imieniny:
Jesteś na: Aktualności Podpisanie umowy na dofinansowanie...
Gmina
Gmina
Turystyka
Turystyka
Inwestycje
Inwestycje
Aktualności
Podpisanie umowy na dofinansowanie projektu pn. "Budowa kanalizacji sanitarnej z dwoma przepompowniami w Kamionce - etap IV"

Podpisanie umowy na dofinansowanie projektu pn. "Budowa kanalizacji sanitarnej z dwoma przepompowniami w Kamionce - etap IV"

04-06-2018

Kolejny projekt złożonyw ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020, którego beneficjentem jest gmina Kamionka, został zwieńczony parafowaniem umowy o dofinansowanie. W dniu 4 czerwca 2018 roku Wójt gminy Kamionka wraz ze Skarbnikiem złożyli pod dokumentem swoje podpisw, w wyniku czego budowa kanalizacji sanitarnej w Kamionce na ulicach: Grobelnej, Nadrzecznej, Wesołej, Cichej, Lipowej, Lubelskiej i Zielonej, wraz z dwoma przepomowniami uzyska unijne wsparcie.

Wykonawcą tego zadania jest firma As-Pro z Marysina, która została wyłoniona w ramach  przeporowadzonego przetargu nieograniczonego. Prace rozpoczęły się w miesiącu maju. Zakończenie realizacji inwestycji prognozuje się pod koniec miesiąca września 2018 roku.

Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że niebawem odbędzie się specjalne zebranie dla Mieszkańców Kamionki zamieszkujących wspomniane ulice, gdzie przedstawiciele naszego samorządu oraz wykonawcy zadania udzielą szczegółowych informacji oraz odpowiedzą na pytania dotyczące realizowanej inwestycji.

O terminie i miejscu tego spotkania powiadomimy Państwa oddzielnym komunikatem.

 

Powrót do działu tematycznego Powrót