, Imieniny:
Jesteś na: Aktualności Podział punktów w pierwszym meczu...
Gmina
Gmina
Turystyka
Turystyka
Inwestycje
Inwestycje
Aktualności
Podział punktów w pierwszym meczu LKS-u Kamionka

Podział punktów w pierwszym meczu LKS-u Kamionka

09-04-2018

Po zimowej przerwie, rozgrywki wznowiła nasza lokalna drużyna seniorska. W pierwszym meczu w 2018 roku o ligowe punkty nasi piłkarze zremisowali z drużyną Orląt Nowodwór 2-2 i dopisali do ligowego dorobku jendo "oczko".

Samo spotkanie miało dość dramatyczny przebieg, gdyż nasza drużyna kilka minut przed końcm spotkania przegrywała 0-2. Walka, determinacja, nieustępliwość i charakter naszych piłkarzy sprawiły jednak, że przed końcem spotkania udało się doprowadzić do remisu.

Kolejne, ciekawe spotkanie już w niedzielę.  LKS Kamionka zmierzy się wtedy z GKS-em Abramów, który w ligowej tabeli znajduje się tuż za naszą drużyną.

Powrót do działu tematycznego Powrót