Rok 2025 w Gminie Kamionka był okresem charakteryzującym się realizacją wielu ważnych inwestycji i przedsięwzięć oraz skutecznym pozyskiwaniem rekordowych środków finansowych ze źródeł zewnętrznych na ich realizację.
Na inwestycje przeznaczono ponad 23 miliony złotych, z czego pozyskanych środków było ponad 18 milionów złotych.
Podczas sesji Rady Miejskiej w Kamionce w dniu 9 czerwca Burmistrz Karol Ługowski otrzymał jednogłośnie absolutorium z wykonania budżetu Gminy za miniony rok.
Jest to wyraz uznania dla odpowiedzialnego zarządzania finansami publicznymi, skutecznej realizacji inwestycji oraz konsekwentnej pracy na rzecz rozwoju Gminy Kamionka i jej mieszkańców. Jednomyślna decyzja Radnych potwierdza, że obrany kierunek działań przynosi wymierne efekty i służy całej lokalnej społeczności.
Przy tej okazji Burmistrz skierował do Radnych Rady Miejskiej w Kamionce podziękowania za współpracę, zaangażowanie oraz wspieranie pomysłów służących rozwojowi naszej Gminy. Wspólne działania samorządu są fundamentem skutecznego realizowania inwestycji i odpowiadania na potrzeby mieszkańców.


Powrót