W niedzielę - 29 marca 2026 roku, Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza w Kamionce, obchodziła 2 rocznicę działalności.
MDP działa pod opieką druhów z jednostki OSP Kamionka, którzy są niesamowicie zaangażowani w jej działalność, organizując cykliczne zajęcia i zbiórki. Dlatego też chcielibyśmy głęboko podziękować Opiekunom: Aleksandrze Grzeszczak, Urszuli Pulińskiej, Sylwetrowi Skrzypcowi, Pawłowi Prażmowskiemu oraz Sławomirowi Zdunkowi za poświęcony czas, włożoną energię i pasję, które są nieocenionym wkładem w wychowanie młodego pokolenia strażaków.
Dziękujemy za zaszczepianie w młodzieży ducha bezinteresownej pomocy zgodnie z hasłem „Bogu na chwałę, ludziom na
pożytek”.
Na uznanie zasługują również mocno zaangażowani w działalność MDP rodzice.








Powrót