, Imieniny:
Jesteś na: Aktualności Podział punktów w ostatnim meczu...
Gmina
Gmina
Turystyka
Turystyka
Inwestycje
Inwestycje
Aktualności
Podział punktów w ostatnim meczu rundy jesiennej

Podział punktów w ostatnim meczu rundy jesiennej

05-11-2017

Za nami ostatnia odsłona pierwszej części piłarskiego sezonu w klasieB. W ostatniej kolejce rundy jesiennej, nasza seniorska drużyna zmierzyła się na własnym boisku z Klubem Sportowym z Nasutowa. 

Nasza drużyna za wszelką cenę chciała zmazać ubiegłotygodniową porażkę w Skrobowie. Gościom również nie udało się wygrać tydzień temu. W 10 kolejce ulegli na własnym ternie "Czarnym" z Dęblina 2-3.

Początek niedzielnego spotkania nie ułożył się po myśli naszych graczy. Już po 15 minutach gry, po dwóch trafieniach przyjezdnych, przegrywaliśmy 0-2. Jednak jeszcze w pierwszej połowie gospodarze zdołali  odmienić losy meczu. Trafiając trzy razy do bramki Gości, nasi piłkarze schodzili do szatni z jednobramkowym prowadzeniem. Korzystnego wyniku niestety nie udało się dotrzymać po przerwie. Przyjezdni około 65 minuty zdobyli  bramkę wyrównujacą. Jak się okazało, było to trafienie na wagę jednego punktu. Wynik 3-3 utrzymał się do końca spotkania.

Obie drużyny dopisały  po 1 punkcie do swojego dotychczasowego dorobku i zakończyły tym samym rundę jesienną sezonu. Na półmetku rozgrywek nasza drużyna z dorobkiem 18 punktów (5 zwycięstw, 3 remisy i 3 porażki) plasuje się na 6 miejscu w ligowej tabeli 3 grupy lubelskiej klasy B. Kolejny mecz na wiosnę, kiedy LKS Kamionka uda się na mecz wyjazdowy do Przykwy.

Naszym zawodnikom, działaczom i sympatykom serdecznie dziękujemy za minioną rundę i reprezentowanie Naszej Gminy w regionie. Życzymy również powodzenia i jak najlepszych wyników na wiosnę.

K. Prażmowski

Powrót do działu tematycznego Powrót