, Imieniny:
Jesteś na: Aktualności Turniej tenisa stołowego o puchar...
Gmina
Gmina
Turystyka
Turystyka
Inwestycje
Inwestycje
Aktualności
Turniej tenisa stołowego o puchar Burmistrza

Turniej tenisa stołowego o puchar Burmistrza

05-02-2024

W dniu wczorajszym na hali Zespołu Szkół w Kamionce odbył się I turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Miasta Kamionka. Zainteresowanie zawodami było ogromne. Wśród zawodników znaleźli się zarówno amatorzy, jak i Ci, którzy sprawdzają się na co dzień w 2 i 3 lidze tenisa. Łącznie do sportowej rywalizacji stanęło 57 zawodników. 31 w kategorii 21+, 13 zawodników 15-20 lat, 13 zawodników 7-14 lat. Do turnieju „Open” zgłosiło się zaś 40 zawodników. Byli to zawodnicy zarówno z gminy Kamionka, jak i np. gmin Firlej, Niedźwiada, Serniki, miasta Lubartów, Puław i innych. 


Klasyfikacje końcowe w poszczególnych kategoriach.

 

7-14 lat:
1.Jakub Gozdal
2.Michał Kuta
3.Mieszko Polak

15-20 lat
1.Aleksandra Zgierska
2.Błażej Kuta
3.Dawid Marzec

21+ lat
1.Jarosław Woźniak
2.Marcin Reszka
3.Tomasz Włodarczyk

„Open”
1.Radosław Drewienkowski
2.Adrian Stachyra
3.Krzysztof Olek

Najlepsi w swoich kategoriach zostali nagrodzeni pamiątkowymi nagrodami – pucharami, gadżetami, dyplomami oraz monografiami o historii Kamionki.


Serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy wzięli udział w turnieju. Zawodnikom, kibicom, Osobom wspierającym organizację turnieju poprzez sędziowanie. No i oczywiście podziękowanie na zespołu organizacyjnego z Marcinem Kamińskim na czele. Na pewno zobaczymy się ponownie i będziemy kontynuować organizację tego turnieju.

 

 

 

Powrót do działu tematycznego Powrót