, Imieniny:
Jesteś na: Aktualności Badanie ankietowe właścicieli...
Gmina
Gmina
Turystyka
Turystyka
Inwestycje
Inwestycje
Aktualności
Badanie ankietowe

Badanie ankietowe właścicieli nieruchomości z których usunięto wyroby zawięrające azbest

23-06-2022

W związku z zapytaniami Gmin oraz Mieszkańców kontaktujących się z biurem projektu w zakresie otrzymywanych smsów przez uczestników projektu  „System gospodarowania odpadami azbestowymi na terenie województwa lubelskiego ”  informujemy, że na zlecenie Oddziału Regionalne Biuro Projektu „System gospodarowania odpadami azbestowymi na terenie województwa lubelskiego ” Departament Środowiska i Zasobów Naturalnych - Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie przeprowadzamy badanie ankietowe uczestników projektu - właścicieli nieruchomości, z których w ramach projektu usunięto wyroby zawierające azbest. Wykonawcą badania jest firma Piotr Fuchs Smart Research, ul. Wojskowa 5/73, 60-792 Poznań.
Prosimy wszystkich uczestników projektu o wypełnienie krótkiej ankiety znajdującej się pod linkiem  https://www.webankieta.pl/ankieta/769614/azbest-lubelskie.html 
Ponadto Wykonawca będzie kontaktował się z uczestnikami projektu poprzez wysyłkę SMS z zaproszeniem do wypełnienia ankiety i linkiem do niej.
Powrót do działu tematycznego Powrót