, Imieniny:
Jesteś na: Aktualności Złote Gody 2016
Gmina
Gmina
Turystyka
Turystyka
Inwestycje
Inwestycje
Aktualności
Złote Gody 2016

Złote Gody 2016

26-10-2016

W dniu 23 października  2016 roku dziewięć par z Gminy Kamionka obchodziło jubileusz zawarcia związku małżeńskiego. W Kościele pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w Kamionce  w intencji jubilatów odprawiona została Msza Święta. Mszę celebrował Ksiądz Dziekan Piotr Jastrzębski – proboszcz parafii. Druga część uroczystości odbyła się w Gminnym Ośrodku Kultury w Kamionce.

Małżonkowie obchodzący Złote Gody uhonorowani zostali medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie przyznanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.  Aktu dekoracji medalem „ Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej dokonał  Wójt Gminy Karol Ługowski.  

Jubilaci otrzymali  pamiątkowe dyplomy, upominki oraz kwiaty.  Wójt skierował słowa uznania pod adresem Dostojnych Jubilatów, złożył gratulacje  i życzenia długich lat wspólnego życia w zdrowiu i rodzinnym szczęściu. Po oficjalnej części uroczystości przyszła pora na symboliczną lampkę szampana, wznoszono toasty za zdrowie Jubilatów- odśpiewano „Sto lat”. Uroczystość uświetniły występy kapeli „ To i Owo”, zespołu „Wesołe Nutki” z Samoklęsk oraz kabaret Krzysztofa Drozdowskiego i Andrzeja Karpińskiego.

Złote Gody obchodzili:

  1. Marianna i Stanisław Kowalscy
  2. Anna i Jan Zbiciakowie
  3. Zofia i Aleksander Podleśni
  4. Halina i Zdzisław Broniszowie
  5. Helena i Józef Komarowie
  6. Joanna i Jan Szczygłowie
  7. Jadwiga i Zbigniew Zbiciakowie
  8. Krystyna i Tadeusz Wierzchoniowie
  9. Adela i Aleksander Kamińscy

 

Powrót do działu tematycznego Powrót