, Imieniny:
Jesteś na: Aktualności Akt nadania praw miejskich dla...
Gmina
Gmina
Turystyka
Turystyka
Inwestycje
Inwestycje
Aktualności
1

Akt nadania praw miejskich dla Kamionki odebrany od Premiera Rzeczpospolitej Polskiej

30-12-2020

Miło mi Państwa poinformować, że w dniu 29 grudnia 2020 roku, na uroczystości zorganizowanej w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, z rąk Premiera Pana Mateusza Morawieckiego odebrałem akt nadania praw miejskich dla Kamionki. 

Jest to ogromny sukces całej społeczności gminnej, powód do dumy i satysfakcji oraz przykład naszego samostanowienia o sprawach, które Nas dotyczą. Tym aktem nie tylko spłacamy dług naszych drogich przodków, ale działamy prorozwojowo.

Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tego historycznego sukcesu: Radnym Rady Gminy Kamionka na czele z Przewodniczącą Rady Panią Ewą Grymuzą – za zgodę i ogromne wsparcie dla tej idei, Państwu Sołtysom – za niezwykłą pracę na etapie konsultacji społecznych oraz oczywiście pracownikom urzędu – za wykonanie wspaniałej pracy, tak aby wniosek gminy Kamionka został przeprowadzony bez uwag.

Specjalne podziękowania i gratulacje przekazuję mieszkańcom gminy Kamionka za zdecydowane poparcie tej inicjatywy, to Państwa wsparcie jest inspiracją do dalszej pracy na rzecz wspólnego dobra jakim jest gmina Kamionka i jej mieszkańcy.

Do zobaczenia 1 stycznia 2021 roku w nowej rzeczywistości, w gminie miejsko – wiejskiej i mieście Kamionka.

 
Karol Ługowski
Wójt gminy Kamionka

 

1234568

910

Powrót do działu tematycznego Powrót