, Imieniny:
Jesteś na: Aktualności Komunikat dotyczący realizacji...
Gmina
Gmina
Turystyka
Turystyka
Inwestycje
Inwestycje
Aktualności
Komunikat dotyczący realizacji projektu budowy 216 przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie gminy Kamionka

Komunikat dotyczący realizacji projektu budowy 216 przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie gminy Kamionka

11-08-2020

Szanowni Państwo – beneficjenci projektu budowy 216 oczyszczalni przydomowych w gminie Kamionka.

W związku z pojawiającymi się zapytaniami kierowanymi do tutejszego Urzędu, uprzejmie informujemy, że obecnie już trwa realizacja zadania montażu przydomowych oczyszczalni ścieków. Wykonawca montuje oczyszczalnie  w oparciu o podział gminy na sołectwa, tj. wykonuje oczyszczalnie w danym sołectwie i po zakończeniu montażu we wszystkich lokalizacjach w nim się znajdujących, przemieszcza się do następnego.

Jednocześnie informuję, że przedstawiciele Wykonawcy dysponują numerami kontaktowymi do Beneficjentów i sukcesywnie, sporo wcześniej kontaktują się z Nimi, w celu dostarczenia materiałów niezbędnych do wykonania oczyszczalni oraz uzgodnienia dogodnego terminu montażu. Prosimy zatem o cierpliwe oczekiwanie wspomnianego kontaktu telefonicznego.

Ponadto, należy mieć na uwadze, że na przebieg i tempo realizacji inwestycji wpływ mają takie czynniki jak: warunki atmosferyczne, zastane pokłady gruntowe, organizacja posesji właściciela oraz stanowisko władz państwowych w danym momencie (i ewentualne restrykcje), związane z COVID-19.

 

Karol Ługowski
Wójt gminy Kamionka
Powrót do działu tematycznego Powrót