, Imieniny:
Jesteś na: Aktualności Kolektory słoneczne Informacja o podpisywaniu umów na OZE
Gmina
Gmina
Turystyka
Turystyka
Inwestycje
Inwestycje
Kolektory słoneczne
Informacja o podpisywaniu umów na OZE

Informacja o podpisywaniu umów na OZE

06-04-2016

Szanowni Państwo,

Gmina Kamionka przystępuje do kolejnego etapu przygotowywania dokumentacji do wniosku
o dofinansowanie instalacji kolektorów słonecznych, pomp ciepła, pieców na biomasę ze środków Unii Europejskiej w ramach RPO WL 2014-2020.
Dokumentem niezbędnym na etapie składania przez gminę wniosku o dofinansowanie do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego jest zgoda od właściciela/ właścicieli  nieruchomości na montaż instalacji oraz użyczenie w związku z tym, części nieruchomości na okres 5 lat od dnia zatwierdzenia końcowego raportu z realizacji projektu.
W związku z powyższym prosimy o zgłaszanie się właścicieli nieruchomości, na które złożono kompletną deklarację (z załącznikami) chęci uczestnictwa w projekcie, na podpisanie umowy użyczenia nieruchomości (umowę podpisują wszyscy właściciele/ współwłaściciele) do dnia 20 kwietnia 2016r.
Prosimy o przygotowanie dowodów osobistych. W przypadku gdy niemożliwe jest osobiste stawienia się na podpisanie umowy któregokolwiek ze współwłaścicieli, w szczególnych przypadkach dopuszcza się podpisanie umowy przez jednego ze współwłaścicieli nieruchomości pod warunkiem dostarczenia pisemnej Zgody nieobecnego współwłaściciela, na której potwierdzono urzędowo własnoręczność podpisu.
Wzór zgody do pobrania w Urzędzie Gminy lub ze strony internetowej gminy.
Prosimy o zgłaszanie się do pokoju nr 9 lub nr 13 w godzinach pracy urzędu czyli 7.30-15.30.

Wzór zgody

, plik: Rozszerzenie: doc, Rozmiar: [24.00 KB], plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [182.09 KB]

Powrót do działu tematycznego Powrót