, Imieniny:
Jesteś na: Kultura Gminny Ośrodek Kultury Aktualności z GOK-u Złote Gody 2015
Gmina
Gmina
Turystyka
Turystyka
Inwestycje
Inwestycje
Aktualności z GOK-u
 Złote Gody 2015

Złote Gody 2015

07-12-2015

             W dniu 29  listopada 2015 roku czternaście par z Gminy Kamionka obchodziło jubileusz zawarcia związku małżeńskiego. W Kościele pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w Kamionce  w intencji jubilatów odprawiona została Msza Święta. Mszę celebrował Ksiądz Kanonik Piotr Jastrzębski – proboszcz parafii. Druga część uroczystości odbyła się w Gminnym Ośrodku Kultury w Kamionce.
            Małżonkowie obchodzący Złote Gody uhonorowani zostali medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie przyznanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.  Aktu dekoracji medalem „ Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej dokonał  Wójt Gminy Karol Ługowski.  

            Jubilacji otrzymali  pamiątkowe dyplomy, upominki oraz kwiaty.  Wójt skierował słowa uznania pod adresem Dostojnych Jubilatów, złożył gratulacje  i życzenia długich lat wspólnego życia w zdrowiu i rodzinnym szczęściu. Po oficjalnej części uroczystości przyszła pora na symboliczną lampkę szampana, wznoszono toasty za zdrowie Jubilatów- odśpiewano „Sto lat”. Uroczystość uświetniły występy kapeli „ To i Owo” oraz chóru „Lusciniae Dei”.

Złote Gody obchodzili:

 1. Janina i Wiesław Gładosz
 2. Wiesława i Józef Puliński
 3. Zofia i Tadeusz Mitaszka
 4. Jan i Krystyna Komor
 5. Anna i Zdzisław Sternik
 6. Henryka i Kazimierz Kowalczyk
 7. Janina i Józef Mitura
 8. Halina i Alfred Stróżek
 9. Alfreda i Edward Lato
 10. Krystyna i Antoni Grymuza
 11. Anna i Wacław Baranowski
 12. Krystyna i Ryszard Dudzik
 13. Janina i Józef Podleśny
 14. Czesława i Jan Rodak
Powrót do działu tematycznego Powrót